KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 5213425
nr 521 3425
Gravyr
1800-tal, Frankrike, Fontän, 27 x 51
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 april 2008
kl 17:30:12
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
550 kr